BMW FORUM

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Ogłoszenie

Szanowni forumowicze:

Uprzejmie proszę o poprawne tytułowanie tematów. Informuję, że za niepoprawne tytułowanie tematu wręczane są ostrzeżenia.

Zanim zapytasz użyj opcji "szukaj"

pagerank, page rank

#1 2012-12-10 20:59:33

mario1200

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 1
Punktów :   

wycie z tylu auta lozysko czy dyfer

Witam wszystkich posiadam bmw e39 z 99 roku silnik 2.0l od dluzszego czasu wyje mi cos z tylu podczas jazdy a kiedy gwaltownie skrecam w prawo chalas cichnie bylem dzisiaj u mechanika z zakupionym lozyskiem tylnego kola gdyz bylem pewien ze to wina lozyska zostawilem samochod po czym mechanik zadzwonil do mnie po pol godziny twierdzac ze ani lewe ani prawe kolo nie ma zadnych  luzow ktore przy walnietym lozysku napewno by wystepowaly  i ze to na pewno nie lozysko wiec kazal mi kupic dyfer gdyz jego zdaniem to napewno jego wina, dodam ze dyfer jest suchy a chalas podczas jazdy  jest identyczny gdy jade na biegu czy tez na luzie  wyje tak samo i podczas przyspieszania tez nie ma wielkiej roznicy , wiem ze temat ten byl juz maglowany ale chcial bym sie tylko upewnic co myslicie na ten temat bo nie mam zamiaru wyrzucac pieniedzy w bloto na nowy dyfer a potem sie okaze ze to jednak bylo lozysko.Z gory dziekujeza pomoc i opinie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaże Ciechocinek